• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Need for Speed özüne dönüyor

Need for Speed özüne dönüyor
0 0

İlk defa Haziran ayındaki E3 fuarında duyurulan Need for Speed'in yeni oyunu Playstation 4 ve Xbox One için satışa sunuldu. Peki yeni Need for Speed'de neler var neler?

29 Kasım 2015 Pazar 09:17

Oyunun E3 fuarında gösterilen videosunda da gördük ki oyunun ismi 1995’te piyasaya çıkan ilk NFS oyununu, gittiği yön ise NFS: Underground’u gösteriyor.

 

Geliştirilmiş modifiye seçenekleri, sosyal medya eklentiler, farklı disiplinler ve gerçek karakterlerden oluşan rakipler ile oyun son zamanların en fazla beklenen NFS oyunu olmayı bir şekilde başardı, gerçekten de NFS: Most Wanted günlerinden beri bu kadar heyecanlandırmamıştı bizi.

 

Erteleme haberleri PC kullanıcılarının canını sıkmış olabilir ancak iyi haber, oyuna bedava içerik eklentileri yapılacak ve herhangi bir oyun içi alım da söz konusu değil.

 

Bu bedava içerikleri daha sonra PC versiyonu için satın alanlar oyunla beraber edinebilecek. Oyunun sürekli internet bağlantısı gerektireceği de bir kez daha açıklandı. Diğer taraftan tek başınıza oynuyorsanız Playstation Plus veya Xbox Live Gold üyeliği gerekmeyecek.

 

PC İÇİN BİRAZ BEKLEYECEĞİZ

 

Ghost Games tarafından geliştirilen ve EA tarafından yayıncılığı yapılan oyunun, PC versiyonu için 2016’nın ilk yarısına kadar beklemek zorundayız.

 

NFS, tarihindeki en iyi oyunların; modifiye, polis kovalamacası, gece yarışları gibi özelliklerini alıp bir potada eritmek istemiş. Sesler ve müziğe gelince, NFS ses efektleri konusunda sınıfı geçerken, ilk defa bir yarış oyununda seçilen müzikler çok da başarılı değil.

 

Grafik, belki de NFS’nin en başarılı olduğu alan. Yeni nesil konsollar için geliştirilen oyun, Battlefield'dan bildiğimiz Frostbite 3 grafik motorunu kullanıyor ve sahip olduğu açık dünyanın ışıltılı görünümü ile oldukça hoş bir görsellik sunuyor.

 

YÜKSEK PUANLARI KAPTI

 

Oyun, alanında lider inceleme sitelerinden de yüksek puanlar almayı başardı. Şöyle ki;

 

EGM – 7


GodisaGeek – 6.5


Eurogamer Italy – 7


USGamer – 4.5/5


Gamespot – 8


Hobby Consolas – 77/100


IGN – 6.3


AttackoftheFanboy – 3/5

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha