• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Samsung, telefondan şarj edilebilen yeni kablosuz kulaklarını tanıttı

Samsung, telefondan şarj edilebilen yeni kablosuz kulaklarını tanıttı
0 0

Samsung, San Francisco’da düzenlenen Unpacked etkinliğinde, merakla beklenen Galaxy S10 ile birlikte yeni kablosuz kulaklıkları Galaxy Buds’ı da tanıttı.

21 Şubat 2019 Perşembe 13:07

Kulaklıklar, yeni bir teknolojiyi de beraberinde getiriyor. Buds'lar, S10'un kablosuz güç paylaşımı özelliği sayesinde telefona yakınlaştırıldığında şarj oluyor.

 

Apple’ın Airpods kulaklıklarına doğrudan rakip olarak tasarlanan Galaxy Buds, Galaxy IconX serisinin benzeri. Samsung bir isim değişikliğine giderek dahili hafızayı da 8 GB'a çıkardı.

 

Web Tekno'da yer alan habere göre kulaklıklar, telefonlardan tamamen bağımsız bir şekilde çalışabiliyor. Dahili hafızasına yüklediğiniz müzikleri istediğiniz yerde dinlemek mümkün oluyor.

 

 

Kulaklıkların gövdesinde 58 mAh gücünde bataryalar bulunurken, kablosuz olarak şarj oldukları kutularındaki bataryanın gücü ise 252 mAh. Kulaklıkların kutusu, Galaxy S10 cihazlarında bulunan kablosuz güç paylaşımı özelliği sayesinde telefonlardan güç alabiliyor. Böylece kulaklığınızın şarjı tükendiğinde ayrıca şarja takmanıza gerek kalmıyor.

 

Samsung’un yeni nesil kulaklıkları Türkiye’de 799 TL’lik etiketiyle satışa çıktı. Galaxy S10 ailesinden bir cihazı ön siparişle satın alırsanız kulaklıklar ücretsiz olarak veriliyor.

 

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha