• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Twitter'a güncelleme: "@" ile başlayan kullanıcı adlarındaki harfler 140 karakterden düşülmeyecek

Twitter'a güncelleme:
0 0

Artık "@" ile başlayan kullanıcı isimleri 140 karakter düşülmeyecek.

30 Mart 2017 Perşembe 21:06

shiftdelete.net'in haberine göre; Dünya genelinde en çok kullanılan ilk 3 sosyal medya platformundan biri olan Twitter, yeni güncellemeler ile kullanıcıların istekleri doğrultusunda gelişmeye devam ediyor. Bugün gelen güncellemeyle ise uzun zamandır eleştirilen bir sınırlama esnetiliyor.

 

Twitter’a beklenen güncelleme geldi!

 

Çoğumuzun da bildiği üzere daha önce birine ya da bir gruba yanıt verdiğinizde, “@” ile başlayan kullanıcı isimleri de 140 karakter kotanızdan düşülüyordu. Ancak bugün gelen yeni bir güncelleme sayesinde bu sınırlama tarih oldu.

 

Artık kullanıcılar “@” ile başlayan kullanıcı isimleri sınırlamaya takılmak sızın 140 karakteri sadece yazmak istedikleri için kullanabilecek. Güncelleme ile beraber gelen diğer yenilikleri sıralayacak olursak:

 

- Yanıt yazdığınız kişi; atacağınız tweet yazısının içinde değil, üzerindegörünecek. Böylelikle sohbetlerinizde daha fazla karakter kullanabileceksiniz.

 

- “Yanıtla” üzerine tıkladığınızda kimlerin konuşmanızın bir parçası olduğunu kolayca görüp kontrol edebileceksiniz.

 

- Bir konuşmayı okurken atılan tweet’in başında “@” ile başlayan çok sayıda kullanıcı adları yerine yazılanları göreceksiniz.

0 0
İLGİLİ HABERLER
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha