• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Matematik Köyü: Dünyanın en kaliteli lise düzeyinde derslerini internette neredeyse bedavaya sunuyoruz, başvuru sayısı 14, çok üzücü!

Matematik Köyü: Dünyanın en kaliteli lise düzeyinde derslerini internette neredeyse bedavaya sunuyoruz, başvuru sayısı 14, çok üzücü!
0 0

Türkiye'de edebiyatında derin izler bırakan Aziz Nesin'in oğlu olan Prof. Ali Nesin'in yönettiği Matematik Köyü, cüzi bir ücret karşılığı sunulan matematik derslerine de ilgi gösterilmemesinden yakındı.

3 Haziran 2020 Çarşamba 18:25

Matematik profesörü Ali Nesin'in girişimiyle kurulan Matematik Köyü'nün Twitter hesabından paylaşılan açıklamada, "dünyanın en kaliteli düzeyinde online olarak neredeyse bedavaya sunulan matematik derslerine toplam başvuru sayısının 14'te kaldığı" duyuruldu.

 

Aynı zamanda Türkiye'de edebiyatında derin izler bırakan Aziz Nesin'in oğlu olan Prof. Ali Nesin'in yönettiği Matematik Köyü, cüzi bir ücret karşılığı sunulan matematik derslerine de ilgi gösterilmemesinden yakındı.

 

Matematik Köyü'nün Twitter hesabından paylaşılan ve kullanılan kişisel dil nedeniyle Ali Nesin tarafından yazıldığı düşülen mesajda, "Dünyanın en kaliteli lise düzeyinde derslerini neredeyse bedavaya online sunuyoruz ve gelen toplam başvuru sayısı 14! Yoksa boşa mı kürek çekiyoruz? Buna inanmak istemiyorum. Öğrenciler sanırım neyle karşı karşıya olduklarını bilmiyorlar. Çok üzücü" denildi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha