• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

AKP’li başkan için camide ‘protokol yolu’ ve altın varaklı koltuklar

AKP’li başkan için camide ‘protokol yolu’ ve altın varaklı koltuklar
0 0

Afyonkarahisar'da Kuran kursu öğrencileri için düzenlenen hafızlık icazet töreninde Vali, Belediye Başkanı ve Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı için cami içerisinde protokol yolu oluşturulduğu ortaya çıktı.

24 Ekim 2021 Pazar 12:01

Afyon Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı’nın katıldığı Hafızlık Merasimi için camiye kırmızı şeritle protokol yolu yapıldı. Başkan bu yoldan geçip kürsüye çıktı.

 

Sözcü gazetesinin haberine göre; Afyonkarahisar İl Müftülüğüne bağlı Kur’an Kurslarında hafızlık eğitimini tamamlayan 155 öğrenci için “Hafızlık İcazet Merasimi” düzenlendi. Merasim Hacı Mehmet Sayın Camii’nde düzenlendi. Afyon Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in ve Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Burhan İşleyen’in katıldığı Hafızlık İcazet Merasimi için cami içerisine kırmızı şeritlerle protokol yolu yapıldı.

 

Protokol üyeleri için de camiye altın varaklı koltuklar getirildi. Üyeler konuşmacıları bu koltuklarda oturarak dinledi. Ardından sırayla konuşma yaptılar.

 

Törende 155 öğrenciye sertifika verilirken, Başkan Zeybek şeritli yoldan alkışlar eşliğinde kürsüye doğru yürüyüp konuşmasını yaptı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha