• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

AKP'li Metin Külünk'ten Kılıçdaroğlu'ya üstü kapalı tehdit

AKP'li Metin Külünk'ten Kılıçdaroğlu'ya üstü kapalı tehdit
0 0

Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan ve ailesinin kaçış planını açıklamasının ardından AKP'li Metin Külünk'ten tehdit paylaşımı geldi. Külünk, sosyal medya hesabından "Haddini bil KK, yoksa bu devlet had belletmeyi bilir" dedi.

25 Mayıs 2022 Çarşamba 10:48

AKP MKYK Üyesi Metin Külünk, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bürokraside 'sarı' diye nitelediği kesime yönelik yaptığı "Sizi bu suç gemisinden indirmek istiyorum. İnin kurtarın kendinizi" çağrısı üzerine Kılıçdaroğlu'nu üstü kapalı tehdit etti.

 

Kılıçdaroğlu'un "yurt dışına kaçacaklar" videosu siyaset gündemine bomba gibi düşürken, Külük sosyal medya hesabından Kılıçdaroğlu'ya yönelik bir dizi açıklama yaptı.

 

Kılıçdaroğlu'nun memurları tehdit ettiğini öne süren Külünk, "İzzet yoksunları bilmelidirler ki, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin memuru, sadece ve sadece Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nden emir alır ve devletinden aldığı güçle eşkiyadan ürkmez" dedi.

 

Külünk, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin sınırları içinde yaşayan ürkekler, bu ülkenin düşmanlarından medet uman asalaklardır. O asalaklar, bu devletin memuru görünmüş olabilirler ancak hiçbir zaman bu ülkeye memur olmamışlardır. 'Kişi kendinden bilir eli' demişler. Asalaklar ve parazitler, dünyanın bütün canlılarını asalak ve parazit sanırlar. Tehditleri de ancak cirimleri kadardır" diyerek devam etti.

 

Kılıçdaroğlu'na "Haydi bakalım! Sen açıkla açıklayacaklarını, bizim senden yana açıklayacak tek bir cümlemiz yok" diye seslenen Külünk, CHP liderini üstü kapalı biçimde tehdit etti. Külünk, "Öyle çıplaksın ki seni ve yakın tarihini meydanda biliyor milletimiz. Her şey aşikâr! Haddini bil KK, yoksa bu devlet had belletmeyi bilir" ifadelerini kullandı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha