• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Arkadaşlarıyla birlikte şiddet gördüğü eşinin dükkanına molotof kokteyli attı: Yakacağım demiştim, yaktık

Arkadaşlarıyla birlikte şiddet gördüğü eşinin dükkanına molotof kokteyli attı: Yakacağım demiştim, yaktık
0 0

Amasya’nın Merzifonz ilçesinde kocasından şiddet gören bir kadın, iki arkadaşıyla birlikte eşinin dükkanına molotof kokteyli attı.

12 Kasım 2019 Salı 12:36

Gözaltına alınan ev hanımı A. T., ifadesinde "Eşim beni darp etti. Kendisine 'iş yerini yakacağım' dedim. Arkadaşlarımı aradım ve yaptık" dedi. 

 

Alınan bilgiye göre, Merzifon İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 100. Yıl Sanayi Sitesinde işletilen bir oto yıkama isimli iş yerine molotof türü yanıcı madde atıldığı bilgisini aldıktan sonra çalışma başlattı. Bölgedeki güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen ekipler, gece 01.30 gibi 3 şahsın araç ile iş yerine gelmeden önce aracın plakalarını söktüğünü, sonrasında maske takarak söz konusu iş yerine geldiklerini, yüzünde maske bulunan bir kişinin molotof kokteylini iş yerinin camından attığını tespit etti.

 

İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin titiz çalışması sonucu kimlik bilgileri tespit edilen iş yeri sahibi Arif T.'nin ev hanımı eşi A.T., ve arkadaşları olan M.A.A. ve F.Y. gözaltına alındı. Şüpheli A.T'nin emniyette "Eşim beni darp etti. Kendisine 'iş yerini yakacağım' dedim. Arkadaşlarımı aradım ve yaptık" ifadesini verdiği öğrenildi. Şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından mahkemeye sevk edildi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha