• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Bekçi tuttu, polis gence tokat atıp ‘seni öldürürüm’ dedi

Bekçi tuttu, polis gence tokat atıp ‘seni öldürürüm’ dedi
0 0

Aydın Efeler Orta Mahalle’de polis ve bekçinin, alkollü bir genci tokatladığı görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde polisin gence “Seni öldürürüm” dediği görülüyor.

7 Aralık 2021 Salı 17:19

Her gün bir yenisi çıkan polis ve bekçi şiddeti bu kez Aydın’da kendini gösterdi.

 

Gazeteci Barış Yarkadaş, Aydın Efeler Orta Mahalle’de çekildiği belirtilen bir görüntüyü sosyal medya hesabından paylaştı. Görüntüde polisin ve bekçinin bir genci tokatladığı görülüyor.

 

‘POLİSTEKİ CÜRETE BAKIN’ 

 

Görüntüyü paylaşan Yarkadaş, “Bu videoyu Aydın’da yaşayan bir yurttaşımız yolladı. Yer; Aydın Efeler Orta Mahalle… Polis ve bekçi, bir genci tokatlıyor. Polis bir süre sonra geri geliyor ve gence ‘Seni öldürürüm’ diyor. İşkence sokağa taşınmış… Polisteki cürete bakın. Hukukun kalmadığını bildiği için rahat!” ifadelerini kullandı.

 

BEKÇİ TUTTU, POLİS VURDU 

 

Görüntüde köşeye sıkıştırılan motosiklet sürücüsüne bekçinin “İbne. Alkollü şu motoru kullanıyorsun. Gebereceksin” dediği duyuluyor. Bu sırada onlara engel olmayan çalışan bir başka gence de tokat atarak olay yerinden uzaklaştıran polisin sürücünün yanına geldiği ve tokat attığı, ardından “Seni öldürürüm” dediği duyuluyor.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha