• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Cumhurbaşkanlığı Müşaviri Karakurt'tan Özoğuz’a: Edepsiz, şaka mısın oğlum sen?

Cumhurbaşkanlığı Müşaviri Karakurt'tan Özoğuz’a: Edepsiz, şaka mısın oğlum sen?
0 0

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) İstanbul’da CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun kazandığı seçimi iptal etti.

7 Mayıs 2019 Salı 15:41

İmamoğlu’nun dün yaptığı “Artık herkes konuşacak, sanatçılar da konuşacak” açıklamasının ardından birçok sanatçıdan destek mesajı geldi.

 

Bu mesajlardan birisini de Athena’nın solisti Gökhan Özoğuz paylaştı. Özoğuz, Twitter'da İmamoğlu'nu etiketleyerek şunları yazdı:

 

"10 Kasım 1938 den bu yana İlk defa bir siyasi duruşu, doğruluğu ve ileri görüşü ile Atatürk’ten sonraki sancağı eline almıştır! Dönemler şartlarına göre değerlendirilir! Benim için ilkelerini benimseyişi, edebi ve kucaklaması ile bugünün Atatürk'üdür kendisi!"

 

‘BİR KONSER KAPARIM DİYE YAPTIĞIN YALAMALIĞI ANLARIZ DA’

 

​'Kültür merkezi müdürü' Orhan Karakurt da Özoğuz'a şu ifadeleri kullandı:

 

"Şaka mısın oğlum sen. Bir konser kaparım diye yaptığın yalamalığı anlarız da. Atatürk'ü bu kadar fütursuz kullanma edepsizliğini anlayamıyoruz. Bırakın artık bu ülkenin değerlerini üç kuruş menfaatiniz için kullanmayı Biraz edepli olun yeter artık."

 

​‘HAYATIM BOYUNCA KONSER YAPMASAMDA BU ADAMI SEVDİM’

 

Özoğuz da daha sonra şu mesajı paylaştı:

 

"Yahu arkadaş ben bu tepkileri anlamıyorum sevdim destekliyorum . Ne var bunda? K ötü yorumları anlamıyorum. Biri yazmış konser kapmak için falan diye. Yahu hayatım boyunca konser yapmasamda bu adamı sevdim ne var bunda? Yanlış iş yaparsa sevmem. Benim kafa öyle tilkiliklere çalışmaz."

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha