• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Danışmanı yazdı, Sedat Peker paylaştı: ‘Yazıcıoğlu’nun koruma polisi cinayeti örtbas etmek için şehit edildi’

Danışmanı yazdı, Sedat Peker paylaştı: ‘Yazıcıoğlu’nun koruma polisi cinayeti örtbas etmek için şehit edildi’
0 0

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, ‘basın danışmanı’ olduğu belirtilen Emre Olur’un yazdığı ve Muhsin Yazıcıoğlu’nun bir dönem koruması olan Erol Yıldız’ın ölümüne ilişkin şüpheleri olduğu belirtilen açıklamalarını paylaştı.

17 Mayıs 2022 Salı 18:49

Peker, kendisine getirilen paylaşım ve video kısıtlaması nedeniyle vermek istediği mesajları rtweetler aracılığı ile sağlıyor.

 

MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN KORUMASI EROL YILDIZ NASIL ÖLDÜ?

 

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun yakın korumalığını yapan Erol Yıldız, dün Ankara’da kendi otomobilinin altında kalarak yaşamını yitirdi. Polis teşkilatında çalışan Yıldız, Kahramanmaraş 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde Yazıcıoğlu’nun ölümüne ilişkin 19 sanığın yargılandığı davada 23 Mayıs’ta üç polisle birlikte tanık olarak ifade verecekti. Bu ayrıntı sebebiyle Yıldız’ın ölümü ‘şaibe’ iddialarına konu oluyor.

 

Sedat Peker’e yakınlığı ile bilinen ve ‘basın danışmanı’ olduğu belirtilen Emre Olur, dün yaptığı paylaşımlar ile Erol Yıldız’ın yedi gün sonra görülecek davada tanık olarak ifade vereceğine dikkat çekti. Olur, Yıldız’ın şüpheli bir şekilde öldürüldüğünü öne sürdü.

 

TANER AY, AHMET KURTULUŞ, HALİL FALYALI CİNAYETLERİNİ HATIRLATTI

 

Emre Olur, Erol Yıldız’ın ölümünü, Ahmet Kurtuluş, Taner Ay ve Halil Falyalı’nın ölümleriyle birlikte anarak, “Muhsin Başkan’ın şehit edilmesi ile ilgili Mayısın 23’ünde, yani yedi gün sonra görülecek davada kilit tanık olan koruma polisinin kendi arabasının altında kazayla öldüğüne inanmamızı beklemek Yüce Türk Milleti ile dalga geçmekten başka bir şey değildir.

 

Bu olayın kaza olduğuna dair vicdanları rahatlatacak delilleri kamuoyuyla paylaşmayanlar Gerçek Türk Milliyetçilerinin gazabından asla kurtulamayacaklar. Karanlık noktaların aydınlatılamaması için öldürüldüklerine inanılan AKP İzmir 2. İl Başkanı Ahmet Kurtuluş, Almanya’da Osmanlı Ocakları Yöneticisi Taner Ay, Kıbrıslı uyuşturucu baronu ve kara para aklayıcısı Halil Falyalı’nın öldürülmesi olayındaki gibi gerçek suçlulara ulaşılmasını engelleyecek şüpheli infazlardan biri olmadığına hiç kimseyi inandıramazlar” ifadelerini kullandı.

 

‘KORUMA POLİSİNİN KAZA SÜSÜ VERİLEREK ŞEHİT EDİLMESİNİ KİM ORGANİZE ETMİŞ OLABİLİR?’

 

Olur paylaşımında, Yıldız’ın “kaza süsü verilerek” şehit” edildiğini önere sürerek, “Muhsin Yazıcıoğlu’nu bazılarının söylediği gibi FETÖ’cüler şehit ettiyse, FETÖ’cülerin gücünü kaybettiği bu dönemde şahitliği ile Muhsin Yazıcıoğlu cinayetini ortaya çıkartacak koruma polisinin kaza süsü verilerek şehit edilmesini kim organize etmiş olabilir? Türk kamuoyu acilen bu soruların cevabını beklemektedir” dedi.

 

Emre Olur’un paylaşımları şöyle devam etti:

 

‘KAZA İLE ÖLDÜĞÜNE BİZİ KİMSE İNANDIRAMAZ’

 

“Büyük Birlik Partisi’nin MYK üyesi Ali Karahasanoğlu’nu hem dün hem de ondan önceki gün, bugün kaza ile öldüğü söylenen Erol Yıldız (bizce şehittir) arayarak “Mahkeme gününe kadar başıma bir şey gelirse bilin ki bu bir suikasttır. Çünkü Muhsin Başkan’ın şehit olduğu gün helikoptere binmeden önce son görüştüğü kişi Ünal Kurt isminde FETÖ’den yargılanan kişinin Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’na vereceği bir dosya ile ilgili şahitlik yapacağım” dedi. MYK üyesi Ali Karahasanoğlu’na bu sözleri söyleyen, bizce şehit olan polis memuru Erol Yıldız’ın kaza ile öldüğüne bizi kimse inandıramaz.

 

‘MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN CİNAYETİNİ ÖRTBAS ETMEK İÇİN ŞEHİT EDİLMİŞTİR’

 

Vatanseverim ya da yurtseverim diye kendini tanımlayan bütün herkes bu olayın üstüne gitmelidir. Bizce bu polis memuru kardeşimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun cinayetini örtbas etmek için şehit edilmiştir.

 

Bizce şehit Erol Yıldız kardeşimiz 1.90 boyunda 105 kilo ağırlığında olan bir kişi (yani Herkül gibi). Opel marka aracı elleri ile kaldırır. Tekrardan söylüyorum, Türk vatanseverlerini bu kaza hikayesine inandıracak tüm deliller kamuoyuna paylaşılmalıdır.

 

Aksi halde bugünün muktedirleri gerçek Türk Milliyetçilerinin üzerlerine yükleyecekleri vebali asla taşıyamazlar.”

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha