• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Marmaray arıza yaptı: Kapılar açılmayınca 2 yolcu fenalık geçirdi, vatandaşlar raylarda yürüdü

Marmaray arıza yaptı: Kapılar açılmayınca 2 yolcu fenalık geçirdi, vatandaşlar raylarda yürüdü
0 0

Marmaray, Suadiye ile Erenköy arasında arıza yaptı. Kapılar açılmayınca 2 yolcu fenalık geçirdi. Arıza uzun süre giderilmeyince yolcular trenden inerek raylar üzerinde yürüdü.

26 Haziran 2019 Çarşamba 15:34

İstanbul Kadıköy'de Suadiye ile Erenköy arasındaki istasyonda Marmaray'da arıza nedeniyle vagonların açılmamasıyla panikleyen 2 kişiden biri bayıldı, diğeri hafif yaralandı. Kapılar açıldıktan sonra vatandaşlar trenden inerek raylar üzerinde yürüdü.

 

 

DHA'nın aktardığı habere göre olay, Suadiye ile Erenköy arasındaki Marmaray hattında meydana geldi. İddialara göre elektrik arızası nedeniyle seferler durdu.  Tren uzun süre hareket etmeyince yolcular kapılara yöneldi.

 

 

Kapılar açılmayınca panikleyen 2 yolcu fenalık geçirdi. Haber verilmesi üzerine olay yerine itfiaye, polis ve sağlık ekipleri geldi. Baygınlık geçiren ve yaralanan 1 kişi ambulansla hastaneye kaldırıldı.

 

 

Kapılar açıldıktan sonra vatandaşlar trenden inerek raylar üzerinde yürüdü. Arızanın giderilmesinin ardından Kadıköy istikametine seferler normale döndüğü belirtildi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha