• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Rapor alamayınca doktoru hastanelik ettiler

Rapor alamayınca doktoru hastanelik ettiler
0 0

Isparta’nın Yalvaç ilçesinde, sağlık raporu almaya gittiklerinde Aile Sağlığı Merkezi’nde taşkınlık yapan baba ve oğlunun kendilerini uyaran doktor Mehmet Akyol’u dövdükleri anlara ait güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

23 Ağustos 2019 Cuma 11:37

DHA’nın haberine göre 16 Ağustos’ta Yalvaç 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’ne giden O.E. ve oğlu G.E., sürücü belgesi için gerekli sağlık raporu almak istedi. Baba ve oğlu, farklı doktorlara başvurdu. G.E.’ye rapor verilirken, kendisinin rapor alamamasına sinirlenen baba, “Bunlar bana nasıl rapor vermedi de oğluma verdi” diye bağırmaya başladı. Sesleri duyarak gelen doktor Mehmet Akyol, O.E.’yi, “Beyefendi burası Aile Sağlığı Merkezi, yüksek sesle konuşmazsanız iyi olur. Sinirliyseniz sakinleşmek için dışarıda hava alın” diyerek, sakinleştirmeye çalıştı.

 

Aile Sağlığı Merkezi’nden çıkan O.E. bir süre sonra oğluyla geri dönüp bağırmaya devam etti. İkili, kendilerini ikinci kez uyaran Mehmet Akyol’a saldırdı. 

 

Sağlık merkezine giden polis memurları, dövülen doktoru, baba ve oğlundan kurtardı.

 

Gözaltına alınan O.E. ve G.E. polis merkezine götürülürken, doktor Mehmet Akyol hastaneye kaldırıldı. Akyol’un başında 7 santim açıklık, burnunda da üç kırık olduğu belirlendi. Doktor, burnundan ameliyat edildi.

 

Akyol’un tedavisinin devam ettiği belirtilirken, saldırganlar polis merkezindeki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı. 

 

O.E. ve G.E.’nin doktor Mehmet Akyol’u dövdükleri anlar güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha