• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Sedat Peker: Yazıcıoğlu olayının üzerine gidin

Sedat Peker: Yazıcıoğlu olayının üzerine gidin
0 0

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'un iktidara yakın vakıflar aracılığıyla yurt dışına para transfer edildiğiyle ilgili iddialarının ardından suç örgütü lideri Sedat Peker cephesinden de dikkat çeken bir çıkış geldi.

25 Mayıs 2022 Çarşamba 10:56

Sedat Peker tarafından kullanıldığı ileri sürülen "Deli Çavuş" isimli Twitter hesabından yapılan bir dizi paylaşımda şu ifadeler yer aldı:

 

"O vakit geldiğinde ben size neler anlatacağım neler!Deli olacaksınız! Ses kayıtlarıyla,WhatsApp yazışmalarıyla anlatacağım her şeyi.Tüm bunlar bittikten sonra da kendim dahil tüm vatanseverlere, yurtseverlere normale dönebilmemiz için tedavi seansları yapacağım. Bende söz namus!

 

Uruguay'da yaşayan bir Türk vatandaşı Meksika'da gezmeye gidiyor. AZTEKA bankası vatandaşımızın verdiği doları bozmuyor.Gerekçe de Türkiye'nin şüpheli ülkeler listesinde olması.Yüzlerce kilo kokaini "Yanlışıkla yollamışlar" diyen Ali Akat'ı 15 günde tahliye edersen olacağı budur.

 

Cennet mekan Muhsin Yazıcıoğlu'nun koruma polisi bir iki gün içinde çıkacağı mahkemede şahitlik yapacaktı. O da kaza ile öldü(!) Amerika'daki Watergate skandalı iki gazetecinin önemsiz bir olayın üstüne gitmesi ile ortaya çıkmıştı.Lütfen kaza süsü verilmiş bu olayın üstüne gidin!"

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha