• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Şenyaşar ailesi: Failler bir gün hesap verecek

Şenyaşar ailesi: Failler bir gün hesap verecek
0 0

Şenyaşar ailesi, Adalet Nöbeti'nin 223’üncü gününde, “Failler şu an milletvekilleri himayesinde olsa da bir gün yargı önünde hesap verecekler” dedi.

17 Ekim 2021 Pazar 14:17

AKP Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve yakınlarının saldırısı sonucu eşini ve iki oğlunu yitiren Emine Şenyaşar ile saldırıdan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar’ın Urfa Adliyesi önünde başlattığı Adalet Nöbeti 223'üncü gününde. Aile, hafta sonu olduğu için nöbetlerini Suruç ilçesinde bulunan evlerinde sürdürüyor. 

 

Aile sanal medya hesabından, “İşyerimize saldırı ve hastane katliamı hakikattir. Failler şu an milletvekilleri himayesinde olsa da bir gün yargı önünde hesap verecekler” mesajı paylaştı.

 

BABACAN'DAN MESAJ

 

Öte yandan dün aile ile görüşen DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan da sanal medya hesabından görüşmeye dair şu açıklamayı yaptı: “Şanlıurfa’da, üç yıldır adalet mücadelesi veren Şenyaşar ailesiyle görüştüm. ‘Bu topraklarda adalet yok, buralardan gideceğiz’ diyen Emine Şenyaşar’ın feryadına kulak verdim. Eşitlik ve adalet mücadelesine devam edeceğiz ve Şenyaşar ailesinin hukuk sürecinin takipçisi olacağız.” 

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha