• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Şezlong kavgasında silahlar konuştu: Bir polis öldü, iki kişi yaralandı

Şezlong kavgasında silahlar konuştu: Bir polis öldü, iki kişi yaralandı
0 0

Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Narlı Mahallesi’nin Mıhlı mevkiindeki plajda, tatil için İstanbul’dan giden polis memuru ile işletmeci arasında çıkan şezlong tartışması silahlı çatışmaya dönüştü.

23 Temmuz 2019 Salı 16:55

Polis memuru Kadir Ozan Yüce öldü; işletmeci Yüksel Karabulut ve çevredeki bir kişi yaralandı.

 

İstanbul Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Yüce ile işletmeci Karabulut arasında şezlong kullanımı nedeniyle çıkan tartışma sonunda Yüce tabancasını çekip havaya, Karabulut da ona ateş etti. Yaralı halde yere düşen polis memuru Karabulut’u vurdu. Seken kurşunlar çevredeki Mehmet Çoşkun’a isabet ederek yaralanmasına neden oldu.

 

Ağır yaralı Yüce kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Karabulut ise başka bir ambulansa konuldu.

 

Sağlık görevlileri, hafif yaralı Mehmet Çoşkun’a müdahale ederken Karabulut’un bir yakını ambulansı kaçırdı. İsimleri açıklanmayan hemşire ve sağlık görevlisi ambulansı kaçıran kişiyi ikna ederek aracı durdurmasını sağladı.

 

Ambulansı daha hızlı götürmek için kaçırdığını öne süren şüpheli kaçarken, Yüksel Karabulut Edremit Devlet Hastanesi’nde tedaviye alındı. Karabulut’un hayati tehlikesinin devam ettiği, Mehmet Çoşkun’un sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha