• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Tesettür Giyim Caddezar Şenliği

Tesettür Giyim Caddezar Şenliği
0 0

Kadının çekince ve tesettürü onun için manevi bir hayattır. İlahi bir inançla tesettür yani kapanma kararı veren kadının bu düşüncesi en doğal ve özgür iradesi ile olmalıdır.

23 Ekim 2015 Cuma 11:00
 Tesettür giysilerin genel yapısı, vücudu boyun, el ve ayak bileklerine kadar kapatarak, genel beden girinti ve çıkıntılarını belli etmemesidir. Kapalı giysilerin şıklığı daha çok renk ve detaylarında gizlidir.

Her Ortama Farklı Tarzda Tesettür Giyim

Tesettür giyim denilince sadece elbise, dış giysi anlaşılır. Fakat elbise yanında ferace, manto, kaban, abiye, başörtüsü, haşama gibi türlerde de tesettür giyim çeşitleri mevcuttur. Tesettür olarak nitelendirilen konseptten tüm kapalı kadınlar yararlanır. Günlük sosyal yaşamda kullanılan spor veya klasik etek, pantolon, tunik, tulum, elbise modelleri veya özel davetlerde giyilebilecek şık abiye kıyafetler tesettür giyim içerisinde farklı tarzlarda yer bulur.

Kapalı Giysilerde Şıklık Yarışı

Son dönemlerin ünlü tesettür giyim markaları birbirinden kaliteli ve şık koleksiyonlar hazırlıyor. Hanımların beğenisine sunulan 2015 güz modası sonbahar renklerinde sarı, kahve, turuncu, bej ve siyah ağırlıkta olmakla beraber canlı renk kombinasyonları da yer alıyor. İkili takımlar, tayt ve tunikler, elbiseler şıklık yarışında farklı zevklere hitap edebiliyor. Geometrik desenli, çiçek motifli uzun elbiseler bu sezon çok sık göreceğimiz tesettür giyim modası arasında yer alıyor.

Şık Ve Kaliteli Tesettür Giyimde Caddezar İndirim Şenliği

Tesettür giyimde kalitenin ve şıklığın adresi caddezar yerel ve uluslararası seçkin markaları tek bir platformda toplayarak hanımlara alışverişte bir çok alternatifi uygun fiyat ve kolaylıkla tedarik etme fırsatı sağlıyor. Caddezar'ın dış giyim ve aksesuar kategorilerinde sadece en iyiler yer alıyor. Dönemsel kampanyalarla %70'e varan indirim avantajları ve fırsatlar bu web adresinden görülebilir. Tesettür giyimde aranılan her şey Caddezar indirim şenliğinde bulunuyor.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha