• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Tutuksuz yargılanıyordu: Bıçakladığı eski eşini ve çocuklarını silahla rehin aldı

Tutuksuz yargılanıyordu: Bıçakladığı eski eşini ve çocuklarını silahla rehin aldı
0 0

Samsun’da boşandığı eşi ve iki çocuğunun başına silah dayayarak evde rehin alan Şahin Ö., kapıyı kırarak içeri giren polis ekipleri tarafından bacağından vurularak etkisiz hale getirildi.

10 Eylül 2019 Salı 11:36

DHA’nın haberine göre kentte Tapu Kadastro Müdürlüğü’nde memur olarak görev yapan şüpheli Şahin Ö., iki yıl önce eşi Ö.Y.’yi boşanma davası öncesi çıkan tartışmada bıçaklayarak yaraladı. Çıkarıldığı mahkemece bir süre tutuklu kaldığı cezaevinden de tahliye edilen Ö.Y. tutuksuz yargılanıyordu.

 

Üzerinden tabanca ve bir kutu mermi bulunan şüpheli, hastanede polis gözetiminde tedaviye alındı. 

 

Olay, saat 23:30 sıralarında İlkadım ilçesi Kökçüoğlu Mahallesi’nde meydana geldi. Ayrıldığı eşi Ö.Y.’nin evine giden Şahin Ö., aralık olan kapıdan yedi yaşındaki erkek çocuğunun başına silah dayayıp içeri girmek istedi. Korku ve paniğe kapılan anne kapıyı açmak zorunda kaldı.

 

Evden tartışma ve kadının yardım çığlıklarını duyan komşuları, durumu polise haber verdi. Evin çevresini saran polisler, çevre güvenliğini sağlarken, bu sırada ailenin rehin alındığı daireden bir el silah sesi duyuldu.

 

Bunun üzerine polisler, kilitli kapıyı kırarak içeri girdi. Elindeki silahını bırakarak, teslim olması konusundaki girişimlere rağmen ikna edilemeyen Şahin Ö., polis ekiplerince sağ bacağından vurularak etkisiz hale getirildi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha