• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Ahmet Hakan'a saldıranlar hakkında ilginç bilgiler!

Ahmet Hakan'a saldıranlar hakkında ilginç bilgiler!
0 0

Ahmet Hakan'ı darp eden saldırganlardan Uğur Adıyaman'ın ağabeyinin PKK üyesi olduğu ve saldırganlardan ikisinin de AK Parti üyesi olduğu ortaya çıktı.

23 Ekim 2015 Cuma 11:00
Ahmet Hakan'ı Doğan TV Center'dan itibaren takibe alarak, evinin önünde saldıran kişilerle ilgili yeni bilgilere ulaşıldı. Kanal D Haber, suç dosyaları kabarık saldırganların ikisinin AK Parti Fatih İlçe Teşkilatı üyesi olduklarını ortaya çıkardı.

VAN GEVAŞLILAR FATİH'TE YAŞIYORLAR

Gazeteci Ahmet Hakan'ın, evinin önünde uğradığı saldırıyla ilgili gözaltına alınan 4 kişiyle ilgili çarpıcı detaylar ortaya çıktı. Kanal D Haber'in elde ettiği bilgilere göre 4 saldırgan da Van Gevaşlı ve birbirleriyle akrabalar. 4'ü de İstanbul Fatih'te yaşıyor.

TEHDİT, UYUŞTURUCU VE RESMİ BELGEDE SAHTECİLİKTEN SABIKASI VAR

29 yaşındaki özel güvenlikçi Uğur Adıyaman, 12 Ekim 2010 tarihinde Fatih AK Parti Teşkilatı'na üye olmuş. Polisteki kaydı çok kabarık olan Adıyaman'ın, uyuşturucu, birden fazla kişiyi tehdit, resmi belgede sahtecilik suçlarından sabıkası var.

KARDEŞİ PKK ÜYESİ

24 yıl önce Terör örgütü PKK'ya katılan Seyhan Adıyaman'ın kardeşi.

Saldırganlardan Fuat Elmas da Adıyaman gibi özel güvenlikçi. Elmas da 19 Haziran 2007'de AK Parti Fatih Teşkilatı'na üye oldu ve 2010 yılına kadar özel bir güvenlik firmasında çalıştı.
29 yaşındaki Kamuran Ergin, şu an bir tekstil firmasında çalışıyor. Uyuşturucu ticareti, yaralama ve silahlı yağma suçlarından poliste işlem görmüş.
0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha