• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

AKP'li Başkan, Milli Eğitim Bakanı Selçuk'un kardeşini torpille suçladı

AKP'li Başkan, Milli Eğitim Bakanı Selçuk'un kardeşini torpille suçladı
0 0

AKP Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can, bir öğretmenin Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un kardeşinin torpiliyle Mamak'a gönderildiğini öne sürdü. Can "Eğitimde tuz kokmaya başladı. Bakan mı yönetecek kardeşi mi" dedi.

25 Ekim 2020 Pazar 13:44

Ankara'nın Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un kardeşi Hamdi Selçuk'un torpille bir öğretmenin görev yerini değiştirdiğini öne sürdü.

 

AKP İlçe Kongresi'nde konuşan Hazım Caner Can, "Eğitim tuz kokmaya başladı" dedi ve ilçesinde dört öğretmenden ikisinin sınav kazanarak, bir tanesinin eş durumundan, diğerinin ise torpille Mamak'a tayin olduğunu anlattı.

 

Konunun peşine düştüğünü, kendisine yetkililerin öğretmenin hasta babasına bakmak için görev yerinin değiştirildiğini söylediğini belirten Can, "Ben de yuttum ya bunu! Babası üç sene önce vefat etmiş. Allah rahmet eylesin. Araştırıyoruz araştırıyoruz, torpili de Milli Eğitim Bakanı'nın kardeşi Hamdi Selçuk. Bakan mı yönetecek kardeşi mi yönetecek. Yok böyle bir şey!" diye konuştu. 

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha