• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

AKP’li Sultanbeyli Belediyesi'nden Ensar Vakfı şube başkanına 'kıyak'

AKP’li Sultanbeyli Belediyesi'nden Ensar Vakfı şube başkanına 'kıyak'
0 0

Nizamettin Arslan’ın, belediye personelini ve araçlarını, Kocaeli’nde bulunan 11 dönümlük arazi içerisinde yaptırdığı villayı kullandığı öğrenildi.

13 Haziran 2019 Perşembe 09:59

Geçmiş dönemde AKP’li Sultanbeyli Belediyesi’nde başkan yardımcılığı ve özel kalem müdürlüğü görevini üstlenen Ensar Vakfı Sultanbeyli Şube Başkanı Nizamettin Arslan’ın, belediye personelini ve araçlarını, Kocaeli’nde bulunan 11 dönümlük arazi içerisinde yaptırdığı villayı kullandığı öğrenildi.

 

Cumhuriyet'ten Leyla Kılıç'ın haberine göre Ensar Vakfı Sultanbeyli Şube Başkanı Nizamettin Arslan, geçmiş dönemde AKP’li Sultanbeyli Belediyesi’nde Başkan Yardımcılığı ve Özel Kalem Müdürlüğü yaptı. Şu an belediye ile bir ilişiği kalmayan Arslan’ın, Kocaeli’nin Körfez ilçesinde bulunan Şemsettin köyünde yaklaşık 11 dönümlük bir arsada şahsi villa yaptırdığı bildirildi. Yapımı devam villada belediyede elektrik ve su tesisatçısı olarak görev yapan personellerin kullanıldığı öğrenilirken, aynı zamanda belediyenin kiraladığı, kullanımı belediyeye ait olan 34 ANF 442 plakalı kamyonet ve 34 NP 9708 plakalı araç mayıs ayı içerisinde farklı günlerde Arslan’ın villası önünde görüldü. Belediyenin araçlarında araç takip sistemi mevcut.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha