• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Akşener'den İmamoğlu'na: Ekrem kardeşim, niye bu kadar kızdırdın Tayyip Bey'i?

Akşener'den İmamoğlu'na: Ekrem kardeşim, niye bu kadar kızdırdın Tayyip Bey'i?
0 0

Beykoz'da seçim çalışmalarını yürüten İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ilk olarak Kavacık'ta esnaf ziyaretinde bulundu.

20 Mart 2019 Çarşamba 22:09

Akşener, daha sonra Çekmeköy'e geçerek, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun mitingine destek verdi.

 

'NİYE BU KADAR KIZDIRDIN TAYYİP BEY'İ?'

 

Burada konuşan Akşener, "Ekrem kardeşim, niye bu kadar kızdırdın Tayyip Bey'i? Bakın ne Sayın Kılıçdaroğlu'nun ne Akşener'in fotoğrafı yok. Ben Anadolu'yu gezmekten geliyorum, 47 tane ilçe gezmişim, bir tane belediye başkan adayının resmini görmedim, Tayyip Bey'in fotoğrafı. Türkiye genelinde aday" diye konuştu.

 

Daha sonra Çekmeköy'den Beykoz'a geçen Akşener, "Açık Hava Toplantısı"nda halka hitap etti.

 

'BU BİR YEREL SEÇİM AMA SANIRSINIZ Kİ SAVAŞA GİDİYORUZ'

 

Akşener, 31 Mart seçimlerinin yerel bir seçim olduğunu hatırlatarak, "Bir yerel seçime gidiyoruz ama sanırsınız ki savaşa gidiyoruz. Bu bir yerel seçim, sakın ola ki birbirinizi kırmayın, sakın ola ki birbirinize düşman olmayınız, sakın ola ki kalp kırmayınız. Sonuçta bir karar vereceksiniz, bir belediye başkanı seçeceksiniz. Beykoz'a kim iyi hizmet edecekse onu seçeceksiniz. 31 Mart akşamı da biz buna hepimiz eyvallah diyeceğiz. Öyle de demek durumundayız. Ancak öyle bir sert dille gidiliyor ki, bana, Meral Akşener'e 'PKK'lı' denilebiliyor. Ayıptır be ayıptır" ifadelerini kullandı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha