• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Atay tweet attı Baş’a fezleke hazırlandı

Atay tweet attı Baş’a fezleke hazırlandı
0 0

TİP Milletvekili Barış Atay’ın sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımı retweetleyen Genel Başkanı Erkan Baş’a fezleke hazırlandı.

23 Mayıs 2019 Perşembe 14:48

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş hakkında partisinin milletvekili Barış Atay’ın paylaşımını retweetlediği için fezleke hazırladı. Atay hakkında da aynı paylaşımdan dolayı fezleke hazırladı. 

 

TİP Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Baş’a sosyal medya paylaşımları gerekçe gösterilerek “Cumhurbaşkanına hakaret”, TİP Hatay Milletvekili Barış Atay’a ise yine sosyal medya paylaşımları gerekçe gösterilerek “Cumhurbaşkanı koruması Ali Erdoğan’a hakaret” suçundan fezleke hazırlandı.

 

TWEET PAYLAŞIMINA FEZLEKE

 

Atay’ın Twitter hesabından “Bu 50 kg esrarla yakalandığında içiciyim diye serbest kalan yeğen Ali Erdoğan… Yine hepsini içmiş herhalde…” ve  “İçici olan yeğen Mehmet Erdoğan’mış. Koruma yeğen Ali Erdoğan içmeden böyle…” şeklindeki paylaşımları fezleke konusu oldu.

 

TWEETE RETWETLEMEK FEZLEKE KONUSU OLDU

 

Genel Başkan Baş hakkında ise Twitter hesabından Atay’ın yaptığı “#SadeceDiktatör kendi sahnemiz dahil, Kadıköy ilçesindeki bütün kapalı-açık mekanlarda yasaklandı #SadeceDiktatörYasaklar” şeklindeki paylaşımını retweetlemesi fezleke konusu oldu. 

 

Ayrıca Baş’ın “Seyrettik, yine seyredeceğiz ve herkesin seyretmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bakalım halk mı büyük #SadeceDiktatörmü?” ve “ Diktatörlük, dünyanın en kötü komedilerinden birisinde Barış Atay’ı zorunlu başrol oyuncusu yaptı!” paylaşımları fezleke gerekçesi olarak gösterildi.

 

KAYNAK: MEZOPOTAMYA AJANSI - DİREN YURTSEVER

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha