• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Barış Çakan'ı öldüren 3 kişi tutuklandı

Barış Çakan'ı öldüren 3 kişi tutuklandı
0 0

Ankara'nın Etimesgut ilçesinde Kürtçe müzik gerekçesiyle Barış Çakan'ı kalbinden bıçaklayarak öldüren 3 kişi tutuklandı.

1 Haziran 2020 Pazartesi 21:29

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Barış Çakan'ı öldürdükleri iddia edilen 3 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Açıklamada Çakan'ı kalbinden bıçaklayarak öldürülmesiyle ilgili olayda şüpheliler K.Y., A.B., ve Ö.Y.'nin çıkarıldıkları mahkemece tutuklandıkları belirtildi.

 

Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Maktulün arkadaşı B.A'nın şahıslara ezanın da okunduğunu, yüksek sesli müziği kısmalarını söylemesi üzerine taraflar arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüştüğü, kavgada maktül Barış Çakan'ın bıçaklanarak öldürüldüğü, olayla ilgili olarak yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan şüpheliler K.Y ve A.B ile suça sürüklenen çocuk Ö.Y'nın Cumhuriyet Başsavcılığımızca ifadeleri alındıktan sonra tutuklanmaları istemiyle Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edildikleri, şüpheliler ve suça sürüklenen çocuğun Sulh Ceza Hakimliğince ayrı ayrı tutuklanmalarına karar verilmekle, soruşturma işlemlerine Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcılığımızca titizlikle devam edilmektedir."

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha