• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Baykal'ın doktoru: Makine desteği olmadan da solunumu mevcut

Baykal'ın doktoru: Makine desteği olmadan da solunumu mevcut
0 0

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Erkan İbiş, Eski Cumhuriyet Halk Partsi (CHP) Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili basın mensuplarına açıklama yaptı.

20 Ekim 2017 Cuma 20:13

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesi'nde tedavi gören  Eski Cumhuriyet Halk Partsi (CHP) Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili  Deniz Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili basın mensuplarına açıklama yaptı. 

 

Erhan İbiş, "Durumu ciddiyetini koruyor, kötüye gidiş yok. Makine desteği olmadan da solunumu mevcut. Ödem çözülme sürecinde bunun tümümle çözülmesini bekleyemeyiz. Bu günleri aşacaktır. Kanama ortatadan kalkmış durumda. Ödem çözülme sürecinde. Deniz Beyin tedevilere vereceği cevap bunu belirleyecektir. Ama kısa zamanda olmayacağını belirteyim. Şuandaki bulgular stabil. Ani bir şey yok. (ilk operasyon olmasaydı daha iyiolurdu iddialarına yönelik) Uluslararası uzmanların verdiğ karara uyuyoruz. O protokolde bize bunu yapmamızı söylüyor. Bazıları uzman olabilir, bazıları alanında uzman olmayabişir. Her zaman birim doğrultusunda alınan kararı ve yöntemleri biz uygularız" dedi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha