• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Cumhur İttifakı reytinglerde yine dibi gördü

Cumhur İttifakı reytinglerde yine dibi gördü
0 0

Dün akşam yayımlanan televizyon programlarının reytingleri açıklandı. Kılıçdaroğlu 4. sırada olurken, Devlet Bahçeli 32. sırada yer aldı. Başbakan Binali Yıldırım ise ancak 45. sırada kendine yer bulabildi.

21 Haziran 2018 Perşembe 17:59

24 Haziran seçimleri meydanlarda daha çok CHP adayı Muharrem İnce ve AKP adayı Erdoğan arasındaki atışmalara sahne oluyor.

 

İnce’nin, performansıyla Erdoğan’ı geride bıraktığı yorumları ağırlık kazanmış durumda. Çıktığı canlı yayınlarda Erdoğan’a fark atan İnce’den sonra CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da Binali Yıldırım ve Devlet Bahçeli’ye fark attı.

 

24 Haziran seçimlerine 3 gün kala liderlerin TV programları tam gaz devam ediyor. Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli dün gece ekranlarda seçmenin karşısına çıktı. Üç liderin katıldığı programların izlenme oranları açıklandı.

 

Buna göre CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı Liderler Fox’ta programı seçim programları içinde en fazla izlenen program oldu. Program reytinglerde 4. sırada yer aldı.

 

Kılıçdaroğlu’nu izlenme oranlarını Devlet Bahçeli takip etti. Kılıçdaroğlu’nun programının bitmesinden sonra Devlet Bahçeli ATV Özel yayınında ekranlarda yerini aldı. Bahçeli’nin katıldığı program reyting sıralamasında 32’nci sırada yer buldu.

 

Başbakan Yıldırım ise Kemal Kılıçdaroğlu ile aynı saatlerde İzmir’de TRT’nin konuğuydu. Başbakan’ın TRT HABER’de katıldığı program da reyting sıralamasının 45’inci sırasında ancak kendine yer bulabildi.

 

Saadet adayı Temel Karamollaoğlu da Erdoğan’ı geride bırakarak gündem olmuştu.

 

İnce ve Erdoğan’ın katıldıkları canlı yayınlardan sonra açıklanan reyting rakamları, son olarak İnce'nin izlenme oranının Erdoğan'ın 2-3 katı olduğunu ortaya koyuyordu.

 

KAYNAK: AHVAL

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha