• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Erdoğan: Bizim medeniyetimizde kimse masumlara bomba atamaz

Erdoğan: Bizim medeniyetimizde kimse masumlara bomba atamaz
0 0

Ankara patlamasından kısa süre önce Diyanet etkinliğinde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan "Bizim medeniyetimizde Masumların gırtlağını kesemez. Masumlara kurşun sıkamaz. Masumlara bomba atamaz" demişti.

13 Mart 2016 Pazar 19:48

 

 

 

Son 5 ayda Ankara'da gerçekleşen 3. saldırı, Ankara'daki patlamadan 2 saat kadar önce Diyanet İşleri Başkanlığı'nın "Uluslararası İyilik Ödülleri Töreni"nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerini yeniden hatırlattı.

 

Konuşmasının sonunda "Müessif olaylar dünyanın kalanı nezdinde tüm Müslümanları terörist gibi göstermeye çalışanlara fırsat veriyor ama biz onlara fırsat vermeyeceğiz. Bu bir proje olabilir. Bu bilinçli olarak altyapısı hazırlanmış bir süreç olabilir" diyen Erdoğan'ın sözlerini bitirdiği cümleler şöyle olmuştu:

 

Masumların gırtlağını kesemez. Masumlara kurşun sıkamaz. Masumlara bomba atamaz. Bizim medeniyetimizin olduğu hiçbir yerde DAİŞ olamaz, Boko Haram olamaz. Bizim medeniyetimizin olduğu yerde PKK olamaz, PYD olamaz, YPG olamaz. Bizim medeniyetimizin olduğu hiçbir yerde Ku-Klux-Klan da olamaz Holokost da olamaz

 

Kaynak: Sol.org

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha