• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Erdoğan: Oğlum milyar dolarlarımı İtalya'ya kaçırdı

Erdoğan: Oğlum milyar dolarlarımı İtalya'ya kaçırdı
0 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bilal Erdoğan’ın İtalya’ya kaçtığı iddiaları hakkında espri yaptı.

25 Ekim 2015 Pazar 07:24

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜRGEV’e ait Hatice Hatun Yüksek Tahsil Kız Yurdu’nun açılışında yaptığı konuşmada, "Hayır işlerinde kapımı çalan herkese her türlü desteği verdim. Biz bu makama belli mahfillerden icazet alarak gelmedik. Milletten icazet alarak geldik. Bu konuda her türlü spekülasyonları yapanlar, kimler olduğunu biliyorsunuz. Bundan sonra da yapacaklar biliyorsunuz. Armudu yenen ağaç taşlanır. Bunların bugüne kadar bu tür eserleri olmamıştır. Hep iftira atmışlar. TÜRGEV’in yurtlarında hamdolsun 8 bin kızımız kalıyor. Bu temennimiz odur ki, bu 16 bin, 32 bin olsun. İnşallah daha da artsın. Çünkü buna çok ihtiyaç var. Biz kızlarımız o malum yapıların yerlerinde kalmasını değil, inşallah bu tür istikametini kendisinin belirleyeceği yerlerde kalmasını istiyoruz" dedi.

'MİLYAR DOLARLARIMI İTALYA'YA KAÇIRDI'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bilal Erdoğan’ın İtalya’ya kaçtığı iddialarına esprili bir dille cevap vererek, "Enteresan bir şey var tabii. Bu paralel rahat durmuyor ya, oğlum da benim birikmiş olan milyar dolarlarımı İtalya'ya kaçırdı ve oraya yerleşti" dedi.

BİLAL ERDOĞAN İTALYA'YA KAÇTI İDDİALARI

Fuat Avni 5 Ekim’de Bilal Erdoğan’ın İtalya’ya kaçtığını öne sürülerek, “Bilal’i seçimlere kadar İtalya’da tutmayı düşünüyorlar. Seçimin ardından çıkan tabloya göre dönüp dönmeyeceğini değerlendirecekler” ifadeleri kullanılmıştı.  Bunun iddiaların ardından Bilal Erdoğan'ın İtalya'ya yerleştiği ortaya çıkmıştı. Bilal Erdoğan ise doktora için İtalya’ya gittiğini savunmuştu.

 

KAYNAK: İHA

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha