• Dolar
 • Euro
 • BIST
Facebook Twitter

HSYK 2. Dairesi Üyesi: Terör suçlarında idamı getirmeliyiz

HSYK 2. Dairesi Üyesi: Terör suçlarında idamı getirmeliyiz
0 0 5

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu 2. Dairesi üyesi Ramazan Kaya, terör suçlarında, idamın geri getirilmesini istedi.

14 Mart 2016 Pazartesi 06:46

ARZU YILDIZ / HABERDAR (ANKARA) - HSYK 2.Daire üyesi: Terör suçlarında idamı getirmeliyiz HSYK 2.Daire Üyesi Ramazan Kaya, sosyal medyadan Ankara'da dün akşam yaşanan saldırı ile ilgili mesaj yayınladı. Saldırıyı kınayan Kaya, terör suçlarında idam cezasının getirilmesi çağrısı yaptı. İşte Kaya'nın o mesajı

 

İşte Kaya'nın o mesajı:

 

 

Ramazan Kaya daha önce Ankara'da gerçekleştirilen saldırı sonrasında da sosyal medyadaki hesabından yaptığı rt dikkat çekmişti.

 

İşte o mesaj:

 

 

Ramazan Kaya'nın twitini paylaştığı Mustafa Özyar Başbakanlık da hukukçu kadrosundan görev yapıyor

 

KAYNAK: HABERDAR

0 0 5
YORUMLAR
 • Ziyaretçi
  Salih ÖZGENÇ14 Mart 2016 Pazartesi 11:03 Ramazan Kaya, sizin ne mal olduğunuzu okudum. Anladım. Duyarlı bir yurttaş sanmıştım. Meğer duyarlı bir şüreka elemanıymışsınız. Şeytana inanır, size inanmam. Zira hukukçu kimliğinizi AKP militanı gibi kullanıyorsunuz her yazdığınızda. Yazıklar olsun size sizin gibi bu yoksul halkın vergilerini maaş olarak cebe indirenlere, eğitimini onların vergilerinden sağlanan kaynaklarla tamamladığını unutan sefille bin kez yazıklar olsun...
 • Ziyaretçi
  Salih ÖZGENÇ14 Mart 2016 Pazartesi 10:59 Haklısınız. Terör olayları için "idam"ı geri getirin. Ancak bugün ülkede hükümet edenlerin elleri ve ağızları kanlıdır tepeden tırnağa, önce onlar ip'te sallandırılsın, sonra bir referandumla halka sorun. Terörü isteyen ve destekleyen devletin başında, ne teröristi arıyorsunuz, kimi idam edeceksiniz?..
 • Ziyaretçi
  Salih ÖZGENÇ14 Mart 2016 Pazartesi 10:57 Haklısınız. Terör olayları için "idam"ı geri getirin. Ancak bugün ülkede hükümet edenlerin elleri ve ağızları kanlıdır tepeden tırnağa, önce onlar ip'te sallandırılsın, sonra bir referandumla halka sorun. Terörü isteyen ve destekleyen devletin başında, ne teröristi arıyorsunuz, kimi idam edeceksiniz?..
 • Ziyaretçi
  Mandıra filozofu14 Mart 2016 Pazartesi 08:34 İdam cezası getirilene kadar, bu kadar insanın ölümünde sorumluluğu olanların biraz vicdan muhasebesi yapıp istifa müessesinin çalıştırılması daha iyi olur kanaatindeyim. Adam canlı bomba kendini patlatıyo zaten, kimi idam edeceksin. Bu patlamalar da belki idam cezasının getirilmesi ve muhalifleri terör örgütü diye yaftalayıp idam etmek için PR çalışması olabilir. Yapılan bir ankette Türkiye'de patlayan bombaların sorumlusunun MİT olduğuna inananların oranı % 63 çıkmış (http://www.grihat.com.tr/ankaradaki-bombali-saldiriyi-kim-yapti-anketinden-turk-istihbarati-cikti-37860h.htm).
 • Ziyaretçi
  TÜRKOĞLU14 Mart 2016 Pazartesi 07:13 KESİNLİKLE TEÖR SUÇLULARINA İDAM GETİRİLMELİ İLİŞİĞİ OLANLARIN MALLARINA EL KONUP SINIR DIŞI EDİLMELİ VE VATANDAŞLIKTAN ÇIKARILMALI.VEKİL OLUPTA MAAŞ OLANLARIN MAAŞLARIDA KESİLMELİ.GENEL TEMİZLİK YAPILMALI KATILIYORUM.AYRICA ÇOCUKLARI KAÇIRIP ÖLDÜRENLEREDE İDAM GELMELİ.12 YAŞINDAN KÜÇÜK KAÇIRILIP ÖLDÜRÜLÜP HATTA YAKAN ŞEREFSİZLERİDE VEDE AYRICA ÖZGECEN GİBİ ZALİMCE ÖLDÜRLENLERİN KATİLLERİDE İDAM EDİLMELİ YANİ VAHŞİCE ÖLDÜRENLERDE.
YORUM EKLE

captcha