• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Kaftancıoğlu: “Vah garibim saraya gidince balayına gidememiş anlaşılan“

Kaftancıoğlu: “Vah garibim saraya gidince balayına gidememiş anlaşılan“
0 0

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı Kobani soruşturması kapsamında aralarında eski vekil, belediye başkanı ve siyasetçilerin olduğu 82 kişinin gözaltına alınmasına siyaset dünyasından tepkiler gelmeye devam ediyor.

25 Eylül 2020 Cuma 16:49

En ilginç tepkilerden biri de CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’ndan geldi. Geçtiğimiz günlerde geceliği 9 bin liralık otelde tatil yapan, helikopterli görüntüleri tartışılan, ardından Ankara’nın en lüks otellerinden biri olan Sheraton’da düğün yapan, düğünden sonra da Saray’a çıkarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan düğün hediyesi alan Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman’ı hatırlatan Kaftancıoğlu, “Vah garibim saraya gidince balayına gidememiş anlaşılan. Helikopter mahzun, oteller mahzun… Gözaltına alınan HDP’liler mi? Amaaan onlar teferruat, ‘adam balayına gidememiş siz neyi gündeme getiriyorsunuz?’ derler adama.. derler mi derler:(“ paylaşımında bulundu.

 

“İLK SEÇİMDE GİDİYORLAR, GÖRECEKSİNİZ”

 

Kaftancıoğlu bir diğer paylaşımında ise “Devlet’e bağlı bağımsız ve tarafsız Türk yargısına güvenmeyeceksiniz de kime güveneceksiniz? Beyler, bayanlar ayıp olmuyor mu?” sorularını sordu. Kaftancıoğlu, son olarak da “Size herkesin bildiği bir sır vereyim mi? #İlkSeçimdeGidiyorlar göreceksiniz” dedi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha