• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Karamollaoğlu'nun katılacağı toplantı son gün iptal edildi!

Karamollaoğlu'nun katılacağı toplantı son gün iptal edildi!
0 0

Temel Karamollaoğlu'nun katılacağı, 'Üniversiteliler Soruyor Bilge Başkan Cevaplıyor' etkinliğine izin çıkmadı.

26 Nisan 2018 Perşembe 16:53

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) İstanbul Şubesi’nin yaklaşık 3 ay önce planladığı ve 1 aydır hazırlıklarını sürdürdüğü Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun katılacağı, “Üniversiteliler Soruyor Bilge Başkan Cevaplıyor” programı gerekçe gösterilmeksizin iptal edildi.

 

Milli Gazete’de yer alan habere göre, Anadolu Gençlik Derneği (AGD) İstanbul Şubesi Üniversite Komisyonu’nun organize ettiği Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun katılacağı “Üniversiteliler Soruyor Bilge Başkan Cevaplıyor” etkinliğini son gün iptal edildi. İstanbul Bahçelievler’de bulunan Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi’nde yapılmasına karar verilen programın tüm tanıtım çalışmaları, canlı yayın hazırlıkları ve üniversiteli öğrencilerin katılımları tamamlanmıştı. 26 Haziran perşembe günü saat 20.30 için tüm duyuları yapılan program hiçbir gerekçe gösterilmeden okul yönetimi tarafından iptal edildi.

 

SİYASİ İRADENİN BASKISIYLA İPTAL ETTİRİLDİ

 

AGD İstanbul Şubesi Üniversite Komisyonu konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Üniversiteliler Soruyor Bilge Başkan Cevaplıyor programımız hiçbir gerekçe gösterilmeksizin son gün siyasi iradenin baskısıyla iptal ettirildi. Böyle bir program için ter dökmek sizin gibi yiğitlere, böyle bir programı iptal etmek ancak fikirden yoksun korkaklara ve zalimlere yakışırdı” denildi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha