• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Kayyum operasyonları yapılacak

Kayyum operasyonları yapılacak
0 0 1

Rasim Ozan Kütahyalı,"İkinci ihtilal süreci başladı; artık her şey yazılacak ve kayyum operasyonları yapılacak" dedi

4 Kasım 2015 Çarşamba 09:32

AKP'nin yeniden tek başına iktidar olmasını değerlendiren Sabah yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, "Bu ihtilal yürüyüşü ilk kez 7 Haziran 2015'te tökezledi ama yapılan yanlışlardan ve hatalardan ders alan AK Parti yine bir Kasım gecinde yüzde 50 gibi bir oyla yeniden tek başına iktidar oldu. Şu an ikinci Anadolu ihtilali sürecine girdik" dedi.

Kütahyalı, "Benim gibi bu süreçte net şekilde Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'nin yanında olanların da özeleştiri yapması lazım. Mesela kendi adıma şunu itiraf edeyim ki 31 Mayıs 2013'ten itibaren öyle bir çılgın çatışma sürecine girdik ki AK Parti hükümetleri içinde gördüğüm hataları ve yanlışları dahi yazmadım ve konuşmadım" görüşünü dile getirdi.

Rasim Ozan Kütahyalı yazısını "Artık her şey açık açık yazılacak ve ilgili devlet kurumları da geçen hafta olduğu gibi gerekli kayyum operasyonlarını yapacaklar. Bu böyle biline" ifadeleriyle bitirdi.

 

KAYNAK: CUMHURİYET

0 0 1
İLGİLİ HABERLER
YORUMLAR
  • Ziyaretçi
    VATANDAŞ4 Kasım 2015 Çarşamba 11:08 AÇIK TEHDİT .... olsun be gözüm HERKES BİR GÜN ALLAH A HESAP VERECEK ... ELLERİNDEN GELENİ ARDLARINA KOYMASINLAR...
YORUM EKLE

captcha