• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

KHK ile işine son verilen Ömer Faruk Gergerlioğlu doktorluğa geri döndü

KHK ile işine son verilen Ömer Faruk Gergerlioğlu doktorluğa geri döndü
0 0

KHK ile 6 Ocak’ta işine son verilen Ömer Faruk Gergerlioğlu, Batman’daki özel bir hastanede göğüs hastalıkları uzmanı olarak işe başladı.

19 Haziran 2017 Pazartesi 14:07

Hükümetin 15 Temmuz Darbe Girişimini gerekçe ederek OHAL ilan etmesinin akabinde yayınlanan KHK ile 6 Ocak 2017 günü işine son verilen Mazlum Der Eski Genel Başkanı, Artı Gerçek yazarı Ömer Faruk Gergerlioğlu, Batman’da özel bir hastanede göğüs hastalıkları uzmanı olarak işe başladı.

 

KHK ile işten atıldıktan sonra kamu kurumlarına girmesi dahi yasaklanan, çocuğunun okuduğu ortaokula öğretmenleri ile görüşmek için gittiğinde kaymakamlıkça kamu kurumlarına girişinin yasaklandığı belirtilen yazı ile okula alınmayan Gergerlioğlu, Batman’da işe başladıktan sonra yaptığı kısa açıklamada, şunları söyledi:

 

“KHK zulmüyle 6 Ocak'ta devlet memurluğundan ihraç sonrası Batman' da özel bir hastanede göğüs hastalıkları uzmanı olarak işe başladım. Rızkı veren Allah' tır. Doğru bildigimi söyledim ve söylemeye devam edeceğim. İnşaallah, zulme boyun eğmem. Batman' a selam olsun.”

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha