• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Kırklareli Valisi'nin ardından İl Sağlık Müdürü'nün de Koronavirüs testi pozitif çıktı

Kırklareli Valisi'nin ardından İl Sağlık Müdürü'nün de Koronavirüs testi pozitif çıktı
0 0

Kırklareli Valisi Osman Bilgin'e Koronavirüs teşhisi konmasının ardından Kırklareli İl Sağlık Müdürü Çiğdem Cerit'in de testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

1 Nisan 2020 Çarşamba 17:30

Cerit, Kırklareli Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınırken, Kırklareli Valiliği'ndeki müdürler, Kırklareli İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş ve Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu da Koronavirüs testi yaptırdı. Kesimoğlu, testinin sonucunun negatif çıktığını duyururken kurum müdürlerinin ve il müftüsünün sonuçlarının beklendiği öğrenildi.

 

Kırklareli Valisi Osman Bilgin’in Koronavirüs'e yakalandığını duyurmasının ardından Vali Bilgin'le temas halinde olan Kırklareli Valiliği'ndeki müdürler, Kırklareli İl Müftüsü Demirtaş ve Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu da test yaptırdı. Kesimoğlu testinin negatif çıktığını belirtirken, diğer müdürlerin test sonuçlarının beklendiği öğrenildi. Öte yandan Kırklareli İl Sağlık Müdürü Çiğdem Cerit'in geçtiğimiz günlerde yaptırdığı Koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

 

İl Sağlık Müdürü'nün yardımcıları gözlem altında

 

Cerit'in Koronavirüs pozitif olduğunun ortaya çıkmasının ardından Kırklareli Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındığı öğrenildi. Cerit'in durumunun iyi olduğu öğrenilirken, Kırklareli İl Sağlık Müdür Yardımcıları ve özel kaleminin de gözlem altına alındığı öğrenildi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha