• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Küçükkaya: İmamoğlu ile gizli görüşmedim, bir gün sonra yayında söyledim görüştüğümü

Küçükkaya: İmamoğlu ile gizli görüşmedim, bir gün sonra yayında söyledim görüştüğümü
0 0

İsmail Küçükkaya, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nu konuk ettiği yayında Ekrem İmamoğlu ile gizli görüşme yaptığı iddialarına yanıt verdi.

20 Haziran 2019 Perşembe 11:37

İsmail Küçükkaya CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu konuk ettiği yayında Ekrem İmamoğlu ile Taksim’de bir otelde görüşmesinin tartışma konusu olmasına yönelik açıklama yaptı.

 

Bazı medya gruplarının bunu gizli bir görüşme gibi yansıttığını söyleyen Küçükkaya “Bu gizli bir görüşme değildi. Ben perşembe günü görüştüm, cuma günü sabah da burada söyledim” dedi.

 

13 Haziran'da The Marmara Oteli'nde İmamoğlu ile görüşen Küçükkaya bir gün sonra 14 Haziran'daki programında yaptığı konuşmayı sosyal medya hesabından da paylaştı.

 

Küçükkaya 14 Haziran'daki programında "Dün Ekrem İmamoğlu'yla görüştüm, dedim ki 'Binali Yıldırım'la konuştum telefonda. Ona herhangi bir beklentiniz var mı dedim, hiçbir isteğimiz yok dedi. İstediğim soruları soracağım, Binali Yıldırım'a da bunu söyledim. En ufak bir kısıtlama yok dedi. Döndüm bu sözleri İmamoğlu'na söyledim. 'Benim de en ufak bir kısıtlılığım yok, size güveniyoruz' dedi" ifadelerini kullandı. 

 

Bugünkü yayında da Küçükkaya "Hükümete yakın medya önce “Yıldırım çarptı” dediler, iki gün sonra ne oldu da haksız rekabet oldu diyorlar?" diyerek tepki gösterdi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha