• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

MHP'den Bahçeli açıklaması: 'Sağlık durumu iyi, şuuru açık'

MHP'den Bahçeli açıklaması: 'Sağlık durumu iyi, şuuru açık'
0 0

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin beyin kanaması geçirdiği iddialarını yalanlayarak "Sağlık durumu son derece iyi, şuuru açık." dedi.

23 Eylül 2019 Pazartesi 14:01

Genel başkanın kalp hastalığı ile ilgili hiçbir probleminin de olmadığının altını çizen Yalçın, Bahçeli'nin genel durumunun "iyi" olduğunu, tetkiklerinin çoğunun yapıldığını ve kendisinin "konuşabilir" durumda olduğunu belirtti.

 

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi önünde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Semih Yalçın şöyle konuştu: "Değerli basın mensupları. Bugün sabah saatlerinde sayın genel başkanımız mide bulantısı şikayeti ile hastaneye müracaat etmiştir. Hastaneye intikalinden itibaren kendisinin tetkikleri yapılmaktadır. Bazı sosyal medya alanlarında ifade edildiği gibi beyin kanaması veya kalp hastalığı ile alakalı hiçbir problemi yoktur. Şu anda şuuru açık, konuşabilen bir durumdadır. İstirahat etmektedir. Bu duyuruyu zannediyorum hastane başhekimliği daha geniş bir şekilde ilerleyen saatlerde sizlerle paylaşacaktır."

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha