• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

MÜSİAD'dan 7 kişinin yaşamını yitirdiği fabrikanın sahibi için destek sofrası

MÜSİAD'dan 7 kişinin yaşamını yitirdiği fabrikanın sahibi için destek sofrası
0 0

Sakarya'da yedi işçinin yaşamını yitirdiği havai fişek fabrikası sahibi için MÜSİAD'ın henüz cenazeler dahi bulunmamışken moral yemeği vermesi tepkilere neden oldu.

4 Temmuz 2020 Cumartesi 15:26

Fabrika sahibi Yaşar Coşkun'a MÜSİAD Başkanı Abdurrahman Kaan, Bursa Başkanı Nihat Alpay ile birlikte diğer üyeler destek ziyaretinde bulundu.

 

İşçileri kurtarma çalışmalarının devam ettiği ziyaret için yemek masasında bir araya gelen patronlar 'Yaşar Coşkun'un yanındayız' mesajı verdi.

 

MÜSİAD resmi sosyal medya hesabından, "Sakarya Hendek'te havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonucunda destek vermek amacıyla  Genel Başkanımız Abdurrahman Kaan, MÜSİAD Bursa Şube Başkanı, MÜSİAD Sakarya Başkanı e üyelerimizle Yaşar Coşkun'un yanındayız' paylaşımı yaptı.

 

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ise taziyesini fabrikanın büyüklüğünden ve standartlara uygunluğundan söz ederek sundu. Kaan, şöyle yazdı: 

 

"1966'da kurulan ve uluslararası standartlara uygun, ülkemizin en büyük üretim tesislerinden,  üyemiz Büyük Coşkunlar fabrikasında yaşanan elim kaza camiamızı derinden üzmüştür. Hayatını kaybeden işçilerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum."

 

Artı Gerçek'te yer alan habere göre İSİG Meclisi'nin duyurduğu skandal paylaşımı yapan MÜSİAD Bursa Şubesi gelen tepkiler üzerine kaldırdı.

 

a

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha