• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Oğlunun adını taşıyan tesisin açılışına davet edilmeyen Nihal Olçok: Abdullah'ın annesi var biliyorsunuz değil mi?

Oğlunun adını taşıyan tesisin açılışına davet edilmeyen Nihal Olçok: Abdullah'ın annesi var biliyorsunuz değil mi?
0 0

Darbe girişimi sırasında eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok'u kaybeden Nihal Olçok'tan Gençlik ve Spor Bakanlığı'na tepki geldi.

12 Ağustos 2020 Çarşamba 16:37

15 Temmuz 2016 tarihinde düzenlenen darbe girişiminde eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok'u kaybeden Nihal Olçok, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Kocaeli Derince'de bugün hizmete açtığı, oğlunun adını taşıyan Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi'ne davet edilmemesine ilişkin olarak, "Abdullah'ın annesi var biliyorsunuz değil mi?" ifadelerini kullandı.

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı resmi Twitter hesabından gülümseyen emojiyle, "Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezimizi Kocaeli/Derince’de hizmete açıyoruz! Haydi arkadaşlar çıkın çıkın gelin!" paylaşımında bulundu.

 

Nihal Olçok, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın paylaşımına yanıt olarak, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu'nu da etiketleyerek, "Sayın @kasapoglu, Abdullah’ın ANNESİ var biliyorsunuz değil mi? Bu nasıl bir nezaketsizliktir ki evladımın isminin verildiği tesisi açılıyor ama anne davet edilmiyor. Gerçi bu sizi aşar biliyorum ama yine de davet bekledim... @RTErdogan" diye yazdı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha