• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Paralel demişti AKP'li çıktı

Paralel demişti AKP'li çıktı
0 0

Trabzonspor-Fenerbahçe maçında hakeme saldıran şahsın AKP'li olduğu ortaya çıktı.

25 Nisan 2016 Pazartesi 16:51

Trabzonspor-Fenerbahçe maçının 89. dakikasında tribünden sahaya atlayarak hakem Volkan Bayarslan'a saldıran 17 yaşındaki O.M. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
 


Osmanlı Ocakları 1453 Kurucu Genel Başkanı veAKP Erzurum Yakutiye Kurucu Belediye Başkanı Emin Canpolat, Trabzon-Fenerbahçe maçında yaşanan olayların arkasında 'Paralel Yapı'nın olduğunu iddia etmişti.

 

Canpolat sosyal medya hesabından "Trabzonspor maçında çıkan olaylar sıradan değildir. Karanlık eller yine devrede. O karanlık eller paralelciler." paylaşımında bulunmuştu.

 

 

PARALEL DEDİLER AKP'Lİ ÇIKTI

 

Hakeme saldıran O.M.'nin sosyal medya profilinde iddia edildiği gibi 'Paralel' olmadığı aksine AKP'li olduğu dikkat çekti.

 

O.M, sosyal medya profilinde kendisini şöyle tanıttı: "OFLU GENČLER TRABZONLU GENÇLER♡ Hangimiz sevmedi OFLU GENÇLER gibi.. Ne mutlu TÜRKÜM diyene JAN MARiE PAFF ★☆ RTE ★☆ Kun AGUero ★☆"

 

Profilde "RTE" ifadesi dikkat çekerken, profilin genelinde Trabzonspor maçlarından paylaşımlar yer aldı.

 

Bir fotoğrafta ise O.M.'nin polislerle görüntüsü yer alıyor. Mutlu, bir paylaşımda ise AKP milletveklili adayına destek veriyor.

 

 

 

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha