• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Portakal'dan Erdoğan'a yanıt: "Başları kesilmelidir” diyene de bir iki laf edilseydi keşke. Her şey bir tarafa,“edepsiz ve ahlaksız” demeseydi iyiydi

Portakal'dan Erdoğan'a yanıt:
0 0

Fransa'daki eylemlere ilişkin yorumu nedeniyle hedef haline getirilen gazeteci Fatih Portakal, son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dünkü Denizli mitinginde kendisi hakkında sarfettiği sözlere Twitter hesabından yanıt verdi.

16 Aralık 2018 Pazar 14:47

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın dünkü Denizli mitingindeki gündeminde, Fox TV Ana Haber sunucu Fatih Portakal da vardı. Mitinge katılan binlerce kişiye Portakal yuhalatılırken, Erdoğan “Bir tanesi TV ekranlarından kendini bilmez, haddini bilmez, edep yoksunu bir tanesi çıkmış sokağa davet ediyor. Ahlaksıza bak, ahlaksıza bak. Bu ne terbiyesizliktir? ” ifadesini kullandı.

 

Erdoğan’ın bu sözlerine Portakal bugün Twitter hesabından yanıt verdi. Portakal, A Haber sunucusu ve Takvim yazarı Erkan Tan’ın Gezi Parkı eylemcileri için kullandığı “Başları kesilmelidir” ifadesini hatırlatarak, şunları yazdı: “Başları kesilmelidir,” diyene de bir iki laf edilseydi keşke. Her şey bir tarafa,“edepsiz ve ahlaksız” demeseydi iyiydi.

 

Fransa’daki ‘Sarı Yelekler’ eylemlerini ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın eylemlere ilişkin olarak değerlendirmesini yorumlayan Portakal, Hadi bakalım barışçıl bir eylemle zamları, doğalgaz zamlarını protesto edelim. Hadi bakalım, yapalım. Yapabilecek miyiz?” diye sormuştu. Fatih Portakal, bu yorumunun ardından Hükümet Sözcüsü Ömer Çelik tarafından eleştirilmiş, sosyal medyadan da yüzlerce tehdit almıştı.
 

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha