• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Prof. Dr. Ceyhan: Trollerin kuyruğuna basıldı, boşuna uğraşıyorsunuz

Prof. Dr. Ceyhan: Trollerin kuyruğuna basıldı, boşuna uğraşıyorsunuz
0 0

Koronavirüs Bilim Kurulu üyesi olmadığına vurgu yapan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, "Trollerin kuyruğuna basıldı, boşuna uğraşıyorsunuz. Okulların açılıp kapanmasına itirazınız varsa, buna karar veren insanların sayfasına yazın" ifadelerini kullandı.

28 Şubat 2021 Pazar 15:04

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı Uzmanı ve Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Ceyhan, Twitter'dan yaptığı paylaşımla, Koronavirüs Bilim Kurulu üyesi olmadığının altını bir kez daha çizdi.

 

"Ben ne devlette görevliyim, ne de Koronavirüs Bilim Kurulu üyesiyim. Bir üniversite öğretim üyesiyim" diyen Ceyhan, sayfasına yapılan olumsuz mesajlarla ilgili şu ifadelere yer verdi:

 

"Trollerin kuyruğuna basıldı. Boşuna uğraşıyorsunuz. Ben ne devlette görevliyim, ne de Koronavirüs Bilim Kurulu üyesiyim. Bir üniversite öğretim üyesiyim. Okulların veya iş yerlerinin açılıp kapanmasına itirazınız varsa, buna karar veren insanların sayfasına yazın. Oralara yazmaya cesaretiniz yoksa, susun. Çünkü buraya yazdığınız olumsuz mesajlar ben görmeden sekreterim tarafından siliniyor."


Resim

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha