• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Soylu: Demirtaş bizi ölümle tehdit ediyor

Soylu: Demirtaş bizi ölümle tehdit ediyor
0 0

İçişleri Bakanı Süleyman Soyu, HDP'nin tutuklu cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'ın "1 oyluk canları var" sözünün ölümle tehdit olduğunu öne sürdü.

18 Haziran 2018 Pazartesi 11:40

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu TRT Haber’de konuştu. Soylu'nun konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

 

TRT’deki propaganda konuşmasında bizim için 'bir oyluk canları var' diyor. Bu ne demek biliyor musunuz? Hepimizi ölümle tehdit ediyor.

 

'ELİYLE ÇIKIN GİDİN BURADAN YAPIYOR'

 

İbrahim Halil Yıldız esnaf ziyareti yapıyor. 1 liralık çarşılar var. Orada seçim çalışması yapıyor. Esnafa gidiyor. Ben görüntüleri izledim. İbrahim Halil yıldız tek cümle söylemiyor. Karşı taraftaki adam sürekli konuşuyor. Ve en sonunda eliyle siz buradan çıkın gidin yapıyor.

 

Söylediği sözler arasında “Ben PKK’lıyım siz bu dükkana nasıl girersiniz. Artık sizin işini bitti” gibi burada söyleyemeyeceğim galiz değerlendirmeleri yaptıktan sonra İbrahim Halil yıldız, müşteriler de var onların içinde bozulmamak için orada incik boncukla uğraşıyor.

 

'SİLAHLAR SOPALAR HEPSİ VAR, BİR HAZIRLIK OLDUĞU BELLİ'

 

Sonra İbrahim Halil yıldız arkasını dönüp giderken birisi arkadan vuruyor ve orada arbede başlıyor. Allah'tan İbrahim Halil yıldız kendisini dışarı atıyor ve arbede daha büyük bir hale geliyor. Bir hazırlık olduğu çok belli. Silahlar sopalar hepsi var.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha