• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Trabzonlu İBB Meclis Üyesi'nden İmamoğlu'na "Pontus" göndermesi yapan AKP'li Göksu'ya tepki: Trabzon zayıf akım kablosu değildir, çarpılırsınız

Trabzonlu İBB Meclis Üyesi'nden İmamoğlu'na
0 0

İBB Meclis Üyesi İbrahim Özkan, AKP'nin İBB Grup Başkanvekili Tevfik Göksu'nun Ekrem İmamoğlu için yaptığı "Pontus" benzetmesine sert ifadelerle tepki gösterdi.

15 Mayıs 2019 Çarşamba 16:30

Özkan, "Trabzon zayıf akım kablosu değildir. Trabzon çıplak elle tutulmaz. 280 voltla çarpılabilirsiniz" dedi. 

 

CHP ve İyi Parti adına söz alan Özkan, Göksu'nun İmamoğlu'nu hedef alan sözlerini eleştirdi.

 

Özkan şunları söyledi:

 

"Bir Trabzonlu kardeşiniz olan Ak Parti'nin Grup Başkanvekili Sayın Tevfik Göksu'nun pazartesi günü Sayın Başkanımız Ekrem İmamoğlu ile ilgili bir şeyler anlatmaya çalıştı, tam bir anlam veremedik. Dün akşam Esenler'de bir iftar programında Sayın Başkanımız Ekrem İmamoğlu'nun bir proje olduğunu, Yunanlılar tarafından bir proje olduğunu söylemeniz biz Trabzonluları çok derinden yaralamıştır. Trabzonlular iki tane oyun bilir. Bunlardan biri horondur, diğeri Trabzonspor'dur. Artık her şeyin kayıt altına alındığını Türkiye görmeye başladı. Trabzon zayıf akım kablosu değildir. Trabzon çıplak elle tutulmaz. 280 voltla çarpılabilirsiniz. Tüm Trabzonlulara Pontus benzetmesi imasında bulunması ve kaybedilmiş bir seçimin tekrarında oy devşirmek uğruna fütursuzca belden aşağı vurmak uğruna fütursuzca belden aşağıya vurduğunu görünce cevap vermek istedim. İmamoğlu'nun Türklüğünü sorgulamak haddi değildir. Sayın Göksu'nun iddiaları kul hakkına girer. Bizim Trabzonlular olarak beklentimiz görevlerinden istifa etmesi."

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha