• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Uyuşturucudan tutuklanan AKP üyesi Süleyman Soylu ile doğum günü kutlamış

Uyuşturucudan tutuklanan AKP üyesi Süleyman Soylu ile doğum günü kutlamış
0 0

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, uyuşturucuya savaş ilan etmiş ve yaptığı açıklamada, “Uyuşturucu satıcısının ayağını kırmaya polis görevlidir. Suçunu bana atsın" demişti.

21 Mayıs 2019 Salı 00:18

AKP Trabzon Ortahisar ilçe yönetiminde yönetim kurulu üyesi olan Temel Bektaşoğlu, 2008 yılında Rize’den Trabzon’a 1,5 kilo esrar getirmek isterken yakalandı. Bektaşoğlu'nun sosyal medya üzerinden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile doğum günü kutladığına dair fotoğrafları yayınlandı.

 

Uyuşturucuya karşı mücadelede sert açıklamalar yapan Soylu'nun bir buçuk kilo uyuşturucuyla yakalanan AKP yöneticisiyle görüntüleri ortaya çıktı.

 

AKP Trabzon Ortahisar ilçe yönetiminde yönetim kurulu üyesi olan Temel Bektaşoğlu, 2008 yılında Rize’den Trabzon’a 1,5 kilo esrar getirmek isterken yakalandı.

 

İlerihaber'in aktardığı habere göre uyuşturucu ticareti suçundan yargılanan Bektaşoğlu’nun 6.5 yıl hapis cezası Yargıtay tarafından bir kaç gün önce onandı ve cezaevine girdi.

 

Uyuşturucu kaçakçılığından suçüstü olup, cezaevine giren Bektaşoğlu’nun Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret ettiği görüntüler sosyal medyada yer aldı.

 

2008'de uyuşturucuyla yakalanan ve Soylu'yu ziyareti sırasında hakkında 6.5 yıl hapis kararı bulunan Bektaşoğlu'nun Soylu'yu makamında ziyaret etmesi dikkat çekti.

 

Uyuşturucudan hüküm giyen AKP'li Bektaşoğlu'nun fotoğrafları Twitter adresinden paylaştığı görüldü. Bektaşoğlu, paylaşımında Soylu için 'ölümüne savunacağız' ifadelerine yer veriyor.

 

AKP'li Burhan Kuzu'nun da geçtiğimiz aylarda İranlı uyuşturucu baronu Naci Şerifi Zindaşti ile yemek yediği ana dair görüntüler ortaya çıkmıştı.

 

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha