• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Burçin Terzioğlu 'The Protector' ile ekranlara dönüyor

Burçin Terzioğlu 'The Protector' ile ekranlara dönüyor
0 0

Dizinin ikinci sezonunda Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Okan Yalabık da yer alacak.

15 Haziran 2018 Cuma 15:58

Burçin Terzioğlu'nun yeni adresi 'The Protector' oldu. Terzioğlu 'Rüya'yı oynayacak. Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Okan Yalabık'ın da ikinci sezonunda rol alacağı dizinin kadrosunda Yurdaer Okur'un yanı sıra Burçin Terzioğlu, Boran Kuzum ve Saygın Soysal yer alıyor.

 

Poyraz Karayel dizisinin bitişinin ardından bir süre ekranlardan uzak kalan oyuncu Terzioğlu, yeni projesi için Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi ‘The Protector’ı seçti.

 

Terzioğlu, son olarak yer aldığı 3 sezon devam eden Poyraz Karayel dizisinin ardından bir süre dinlemeyi tercih etmiş ve ekranlardan uzak kalmıştı. Terzioğlu’nun aklını Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi “The Protector”daki “Rüya” karakteri çeldi.

 

Burçin Terzioğlu tarafından hayat verilecek “Rüya” karakteri, sonsuz aşkı deneyimlemiş, göz kamaştırıcı güzelliği ve gizemli havası ile etrafındakilerin başını döndüren özgür ve güçlü bir kadın.

 

Yıldız oyuncu, onu uzun süre sonra setlere döndüren ‘The Protector’ı karakter ve hikâyenin farklı olmasından ötürü kabul ettiğini dile getiriyor. Önümüzdeki aylarda yayınlanması planlanan ‘The Protector’ ve Terzioğlu’nun canlandırdığı Rüya karakteri heyecan yaratacak.

 

KAYNAK: T24

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha