• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Game of Thrones yıldızı, karakterinin tartışmalı ölüm sahnesini savununca "yuhalandı"

Game of Thrones yıldızı, karakterinin tartışmalı ölüm sahnesini savununca
0 0

HBO dizisi Game of Thrones’un yıldızı Nikolaj Coster-Waldau, karakterinin hikayesinin final sezonunda bitişine dair olumsuz tepkileri kabul etmedi.

23 Temmuz 2019 Salı 18:41

Sekiz sezon boyunca Jaime Lannister karakterini canlandıran oyuncu, katıldığı Comic-Con'da Lord Varys karakterinin yıldızı Conleth Hill’le birlikte diziyi savundu.

 

Hill, medyayı final sezonuna karşı nefret kampanyası yürütmekle suçladı. Coster-Waldau’ysa özellikle Cersei (Lena Headey) ile paylaştığı etkisiz kalan ölüm sahnesi hakkında konuştu.

 

Coster-Waldau, “Cersei'nin kollarında ölmesinin Jamie için mükemmel olduğuna inanıyorum” dedi. İzleyiciler arasındaki bazı hayranlar aynı fikirde olmadıklarını belirtince de Coster-Waldau, “Bana mantıklı geldi, bu sadece benim düşüncem” ifadelerini kullandı.

 

Rol arkadaşı Headey ise daha önce Cersei karakterinin ölümünün kendisini “mutsuz” ettiğini ve hatta önemli bir Cersei sahnesinin diziden çıkarılması yüzünden hayal kırıklığına uğradığını söylemişti.

 

Birkaç gün önce de Coster-Waldau, dizi finaline verilen “aptalca” tepkiye karşı yapımcılar David Benioff ve D.B. Weiss'ı savunmuştu.

 

ÇEVİRİ: INDEPENDENT TÜRKÇE - ATA TÜRKOĞLU

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha