• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Günahımı alıyorlar diye üzülürdüm"

0 0

Şeyma Subaşı, Müge Uzel’in sunduğu Son Moda programına açıklamalarda bulundu. Subaşı, "Önceden o kötü yorumları yapanları için, günahımı alıyorlar diye üzülürdüm, artık onlar için üzülmüyorum bile" diyerek hislerini anlattı.

10 Haziran 2019 Pazartesi 16:06

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra söyledikleri ve yaptıklarıyla magazin gündemini meşgul eden Şeyma Subaşı katıldığı programda açıklamalarda bulundu.

 

Subaşı, "Zaman zaman benim de modum düşüyor, ancak spor yaparak, müzik dinleyerek, en çok da dans ederek enerjimi yükseltmeyi başarıyorum" dedi.

 

Giyim tarzı ve fit vücudu ile de dikkatleri çeken Şeyma Subaşı, fiziğini nasıl koruduğunu da anlattı.

 

Kızı Melisa’ya hamileyken bile kilo almadığını, 11 kilo ile doğuma gittiğini belirten Şeyma Subaşı, haftada 4 gün, 45 dakika spor yaptığını belirtti.

 

Rutin şeylerden çok çabuk sıkıldığını da söyleyen Subaşı, ‘Bu nedenle her gün farklı bir spor yapıyorum. Bir gün cardio yapıyorsam, bir gün boks yapıyorum” dedi.

 

Sağlıklı menülerden oluşan bir kafe açmasına rağmen, mutfakla hiç arasının olmadığını ve yemek yapmayı sevmediğini söyleyen Şeyma Subaşı, dillere destan kahvaltılar hazırladığını söyledi.

 

Subaşı, güzellik sırlarının yanı sıra sosyal medya yorumlarına ilişkin de konuştu.

 

Sosyal medya paylaşımları ile fenomene dönüşen Şeyma Subaşı yapılan kötü yorumlara da değindi. "Bazıları sadece kötü yorum yapmak için takip ediyor" diyen Subaşı, eskiden tüm yorumları takip ettiğini ama artık ‘kötü sözlere’ pek de takılmadığını söyledi.

 

‘Önceden o kötü yorumları yapanları için, günahımı alıyorlar diye üzülürdüm, artık onlar için üzülmüyorum bile” diyerek hislerini anlattı.

 

Şeyma Subaşı’nın bir itirafı da gardırobu hakkındaydı. Giymediği onlarca kıyafeti olduğunu belirten Subaşı ‘taşındığım yeni evim, eskisine göre biraz daha küçük olduğundan, fazla kıyafetlerimi satmaya karar verdim’ dedi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha