• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

İzzet Altınmeşe: Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın

İzzet Altınmeşe: Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın
0 0

Oyuncu Ali Murat Altınmeşe'nin 11. kattan düşerek hayatını kaybetmesi sonrası babası İzzet Altınmeşe, oğlunun vefatıyla ilgili ilk kez açıklamalarda bulundu.

30 Aralık 2021 Perşembe 14:42

Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı isimli dizide rol alan oyuncu Ali Murat Altınmeşe’nin ani ölümü sevenleri ve ailesini yasa boğdu. Ünlü türkücü İzzet Altınmeşe, evladını toprağa verdikten sonra ilk kez konuştu. Altınmeşe, ‘Yalan dünyada gerçek bir yaşamı yaşadık’ itirafında bulunarak ‘Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın’ dedi.

 

‘YÜCE YARADAN NASİP EDİYOR’

 

Yaşanan acı olayla ilgili açıklama yapmak üzere kamera karşısına geçen İzzet Altınmeşe, “Çok değerli dostlarım, sevgili kardeşlerim, sevgili bacılarım. İşte yalan dünyadan bir gerçek yaşam daha yaşadık. Hepimizin yaşadığı veya yaşayacağı, bu tür yaşamın içinden dediğimiz, acı da olsa tatlı da olsa, yüce yaradan nasip ediyor.” dedi.

 

‘ALLAH EVLATLARINIZI BAĞIŞLASIN’

 

Cenazeye gelen ve gelemeyen herkese teşekkür eden Altınmeşe, sözlerinin devamında ise “Evet, yakın zamanda bize emanet edilen evladım, Ali Murat’ın cenazesine lütfedip uzaktan, yakından gelenler ve gelemeyenler ve yanımda olanlar, uzaktan sevenler, yakından sevenler, hepinize ama hepinize, bütün Türkiye’min güzel insanları, sizlere çok teşekkür ediyorum. Allah bütün geçmişlerinize rahmet etsin. Allah evlatlarınızı bağışlasın. Allah evlat acısı kimseye tattırmasın. Allah’a emanet olun. ” ifadelerini kullandı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha