• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Kıvanç Tatlıtuğ: Kısa sürede ete kemiğe büründü

Kıvanç Tatlıtuğ: Kısa sürede ete kemiğe büründü
0 0

Yılmaz Erdoğan’ın yeni filmi Organize İşler 2: Sazan Sarmalı ile ilk komedi deneyimini yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ, ustalardan da seyirciden de tam not aldı.

10 Şubat 2019 Pazar 22:39

Adanalı ama İstanbul’da yaşama tutunmuş, Sarı lakaplı Saruhan’ı büyük başarıyla canlandıran Tatlıtuğ'un bu film ilk komedi denemesin oldu. 

 

Kıvanç Tatlıtuğ, role girmek için fiziksel anlamda ciddi değişiklikler yapması gerektiğini, Saruhan karakterini zaman ilerledikçe daha da sevdiğini dile getirdi.

 

Hürriyet'ten Sinem Vural'ın haberine göre; Tatlıtuğ şöyle konuştu: “Saruhan şiveli konuşan bir adam. Yoğun bir şivesi var. Fiziksel anlamda da majör değişiklikler oldu. Provalar arttıkça yabancılıktan çıkıp karakterin seni sevdiğini hissetmeye başlıyorsun." 

 

"‘Tamam Saruhan beni sevmeye başladı, ben Saruhan’ı sevmeye başladım. Güzel bir şeyler çıkacak ortaya’ diyorsun. Provalara gidip geldikçe, üstünde çalıştıkça doğaçlama yapabilecek kadar karakteri buluyorsun." 

 

"Çünkü bence doğaçlama yapabilecek durumdaysan o karakteri tanıyorsun anlamına geliyor. Saruhan Zincir böylelikle kısa sürede ete kemiğe büründü. Serüven böyle başladı."

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha