• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Light of My Life: Casey Affleck, kadınların olmadığı bir dünyayı anlatan filmi yönetiyor

Light of My Life: Casey Affleck, kadınların olmadığı bir dünyayı anlatan filmi yönetiyor
0 0

Casey Affleck'in yeni yönetmenlik çalışmasından ilk fragman yayımlandı. Film kadınların yok olduğu bir dünyayı tasvir ediyor.

25 Temmuz 2019 Perşembe 16:08

Kızını dünyadaki kadın nüfusunu öldüren salgından kurtarmaya çalışan bir babayı anlatan Light of My Life'ta Affleck de rol alıyor.

 

Filmin galası şubatta, Affleck'in cinsel taciz ve suiistimalle suçlandığı davaları uzlaşma yoluyla çözmesinin ardından basınla ilk defa karşı karşıya geldiği Berlin Uluslararası Film Festivali'nde yapılmıştı.

 

Bazıları Affleck'in #MeToo sonrası dönemde bu konuyu ele almak için doğru kişi olup olmadığını sorgulayarak, filmin konusuna dair kuşkularını aktardı.

 

 

"Bu filmi tüm bunlar tartışma konusu haline gelmeden önce yazdım ve yaptım" diyen Affleck ise, “Umarım insanlar açık fikirli davranır, tepkilerinde sorumlu ve ölçülü olur. Kendi adlarına konuşabilir. Bu benim kontrol edebileceğim bir şey değil” diye ekledi.

 

Light of My Life'ta aynı zamanda filmdeki performanslarının "hayret verici olduğu" söylenen Elisabeth Moss ve Anna Pniowsky oynuyor.

 

ÇEVİRİ: INDEPENDENT TÜRKÇE - NOYAN ÖZTÜRK

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha