• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Nadir Sarıbacak: Kelimelerden korkar hale geldik

Nadir Sarıbacak: Kelimelerden korkar hale geldik
0 0

52′inci Uluslararası Antalya Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünün sahibi olan Nadir Sarıbacak konuşması esnasında kendisine uygulanan sansür hakkında HABERDAR'a konuştu.

7 Aralık 2015 Pazartesi 10:18

VOLKAN KOÇ - HABERDAR / (ÖZEL) - Sarıbacak, konuşması esnasında gerçekleşen sansür hakkında "Kelimelerden korkar hâle geldik. Olsun yapanların da canı sağolsun" dedi.

 

Sarmaşık filmiyle En İyi Ulusal Erkek Oyuncu ödülünü alan Nadir Sarıbacak'ın, kardeşlik vurgusu yaptığı konuşması, Ahaber'de sansüre uğrayınca gündeme oturdu.     

 

Büyük tepki çeken sansürle ilgili ulaştığımız oyuncu Nadir Sarıbacak, yaptığı açıklada,   "Kardeşlik ve muhabbet üzerine birkaç şey söylemek istemiştim. Söyledim de çok şükür. Fakat yayın galiba endişelendi ve konuşmanın sonu kesildi. Kelimelerden korkar hale geldik. Ama olsun bence yapanların da canı sağ olsun" ifadesini kullandı. 

 

Sarmaşık filmi ile en iyi erkek oyuncu ödülünü alan Nadir Sarıbacak'ın teşekkür konuşması sırasında "memleketin dertleri var" sözleri ile başladığı teşekkür konuşması A haber tarafından kesildi. Konuşmayı yayınlamayan kanal, konuşma sırasında ise müzik ve Antalya görüntülerine yer verdi. 

 

KAYNAK: HABERDAR

 

 

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha